facebook
instagram

Interjero dizaino paslaugos

interjero dizaino paslaugos

KONSULTACIJOS

Interjero dizaino paslaugų paketas platus ir lankstus, susideda iš daug dalių, kurios, stipriai tarpusavyje susijusios. Todėl pilnas interjero projektas visada duoda geriausius rezultatus – kai pradedama interjerą projektuoti kuo anksčiau (idealu, dar ir namo projektavimo etape) bei apgalvojant iki pat smulkiausių detalių, o įgyvendinimo metu atliekama autorinė priežiūra. Tačiau su kiekvienu klientu gali būti individualiai suderinamos tik jiems reikalingos projekto dalys. Tai gali būti aptariama ir konsultacijų metu.

 

 
Konsultacijos naudingos, kai reikia greitai išspręsti nedidelius ir konkrečius interjero klausimus, taip pat pirminės konsultacijos metu galima aptarti, ar bus reikalingas ir kokios apimties tolimesnis projektavimas.

VIZUALIZACIJOS IR BRĖŽINIAI

Tai pirminis ir pats svarbiausiais interjero projektavimo etapas. Jame ieškomi geriausi išplanavimo funkciniai sprendimai, kuriuose patalpos pritaikomos konkrečios šeimos, kolektyvo poreikiams. Net jei klientai užsako tik techninius interjero brėžinius, pirmiausiai paruošiami keli koncepciniai išplanavimo pasiūlymai erdviniame modelyje (3D). Taip klientams lengviau jausti erdvę, susipažinti su siūlomais variantais bei išsirinkti tinkamiausius sprendimus konkrečiai erdvei.

Tokios dalies projekto sudėtis:
Koncepcija – patalpų išplanavimas su baldų išdėstymu. Erdvinis modelis (2-3 variantai, suderinami su užsakovu, kol randamas optimalus variantas, pagal kurį paruošiami tikslūs statybiniai brėžiniai)
Baldų išdėstymo planas
Ardomų ir naujai statomų sienų, pertvarų planas, detalės
Santechnikos išdėstymo planas
Lubų ir šviestuvų išdėstymo planas, pjūviai ir detalės
Elektros planas (rozečių, jungiklių)

interjero dizaino paslaugos

INTERJERO APDAILA

Nuo spalvų aplinkoje taip pat priklauso žmogaus nuotaikos, nuo medžiagų derinių – bendra atmosfera, kuri gali būti kontrastinga, neutrali, žaisminga ar ramiai nuteikianti, linksma, netgi išdykusi. Šiame etape sukuriamas interjero spalvinis „karkasas”, fonas ir bazinė interjero stilistika.

Šios dalies sudėtis:
• Sienų spalvų, tapetų, plytelių ar kt. apdailos medžiagų parinkimas, apdailos brėžiniai
• Vonios sienų išklotinės su plytelėmis
• Grindų dangų, grindjuosčių parinkimas, grindų dangų planas
• Medžiagų kiekių paskaičiavimas (dažų, plytelių, tapetų, grindų dangos kiekiai ir pan.)
• Židinio su konkrečiomis medžiagomis projektas, brėžiniai, detalės, mazgai
• Laiptų projektas

DEKORAVIMAS

Interjero dizainas, stilistika, jo išbaigtumas ir galutinis vaizdas labiausiai priklauso nuo visumos ir kiekvieno daikto dermės tarpusavyje. Tad dekoravimo etapas iš esmės suformuoja interjero nuotaiką.
Šiame etape išrenkami:

 Perkami baldai
 Braižomi individualiai gaminamų baldų brėžiniai
 Santechnika
 Šviestuvai
 Jungikliai ir rozetės
 Durys, rankenos
 Audiniai užuolaidoms, romanetėms, kilimai, lovatiesės, pagalvėlės
Dekoratyvūs akcentai, paveikslai, vazos ir pan.

interjero dizaino paslaugos

Namas nuo iki

interjero dizaino paslaugos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy dolore magna.

skaityti daugiau