facebook
instagram

Namų interjeras Birštone

Nedidelis pastatėlis su garažu pirmajame aukšte ir patalpomis antrajame buvo atnaujintas ir iš išorės, ir viduje. Antrasis aukštas pritaikytas poilsiauti keturių asmenų šeimai. Interjero projektavimas buvo tikras, tačiau labai smagus, iššūkis – mažoje erdvėje pavyko sutalpinti viską, ko reikia, išlaikant erdvumo pojūtį, atveriant nuostabų vaizdą į Nemuną. Projektuojant apgalvotas kiekvienas kampelis – tarkime, vienintelis kietasis baldas atlieka daugybę funkcijų. Jame ir virtuvė su virykle, plautuve, nedideliu šaldytuvu bei mikrobange, ir niša batams, vieta televizoriui, taip pat drabužių spinta bei komoda, spintelės vaikų žaislams ir knygutėms, bei integruotas valgomasis stalas. Stalą galima ištraukus naudoti darbui ar pastūmus arčiau sofos sukviesti šeimą vakarienės. O einant miegoti stalas įstumtas atgal į baldą nebetrukdo išskleisti sofos. Nors baldas labai funcionalus, tačiau tuo pačiu ir žaismingas, kelių spalvų, turi integruotas lentynas veidrodinėmis nugarėlėmis. Vaikams miegoti skirta dviejų aukštų lovelė, o tėveliams – išskleidžiama sofa.

Bendros erdvės gale atskirta patalpa, kurioje yra dušas, tualetas, praustuvas, spintelė su skalbimo mašina bei vieta valymo priemonėmis. Virš dušo patalpos – antresolė, kurioje sutalpinta visa reikiama inžinerinė įranga. Į antresolę užlipti skirtos kopėčios taip pat atlieka kelias funkcijas – kartu jos yra kabykla lauko drabužiams.

Interjere panaudotos medžiagos kokybiškos bei įdomios – PVC grindų danga su jūrinės tematikos raštais, derintos baldinės plokštės su beržo faneros elementais, pasirinktos melsvos ir šiltų tonų spalvos suteikia interjerui jaukumo bei savito charakterio.

visi projektai